Zeminde Kalite, Güven, Hijyen!

Sengrun, Tüm zeminler için en doğru ve uzman çözüm.

ZEMİN TAŞLARI

ZEMİN KİMYASALLARI

Taş Halı

Taş Halı, tamamen doğal veya özel tekniklerle renklendirilmiş 1-2, 2-4, 4-8 ve 8-12 mm taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek 6-10 mm tabaka kalınlığında, karmaşık tasarımlar, bordürler, logolar ve zeminde kullanılacak diğer grafikler için sınırsız sayıda renk kombine edilerek uygulanan zemin kaplama ürünüdür.

Kum Halı

Kum Halı, epoksi reçine ve 0,2-0,5-0,7 mm büyüklükte doğal veya özel tekniklerle renklendirilmiş kumların homojen bir şekilde birleştirilerek uygulandığı zemin kaplama ürünüdür.

Dökme Zemin

Dökme Zemin, dayanıklı, düşük bakımlı zemin kaplaması oluşturmak için epoksi veya poliüretan reçineler ve renk pigmentleri birleştirilerek uygulanabilen zemin kaplama ürünüdür.

Taş Zemin

Taş zemin özel olarak tamburlanmış doğal taşlar ile hazırlanan ve uygulanan dekoratif dış mekan zemin kaplamasıdır. Taş zemin, ev restorasyonunda ve tasarımında kullanılan ve gelişmekte olan bir stildir. Taş zemin temel olarak yollar ve yürüyüş yolları gibi dış tasarımlar için bilinirken ev içi kullanım için popüler bir seçenek haline gelmiştir.

1 2 3 4
taş halı nedir kum halı nedir dökme zemin nedir taş zemin nedir
sengrun zemin ürünleri

Tüm zeminler için kolay çözüm!

Henüz Sengrun Zemin Ürün Çeşitlerimizi incelemediniz mi?